سیستم اندازه گیری مجاورتی (Proximity Measuring System) متشکل از سنسورهای مجاورتی (Proximity Sensors) ، کابل های ارتباطی ویژه به همراه مبدل سیگنال یا فرم دهنده سیگنال (Transducer or Signal Conditioner) می باشند ، که وظیفه تشخیص ، انتقال و اندازه گیری المانهایی نظیر ارتعاش یا لرزش (Vibration) ، حرکت (Motion) ، صدا (Noise) و … را با کمترین ارتباط فیزیکی با منبع ساطع کننده این المانها را بر عهده دارند.
سیستم اندازه گیری مجاورتی (Proximity Measuring System) در تجهیزات صنعتی ، جهت اندازه گیری ارتعاش یا لرزش (Vibration) و عملکرد صحیح شفت دوار توربین های هیدرولیک ، گاز و بخار و همچنین در تجهیزات تولید برق متناوب ، کمپرسورها ، پمپ ها و … در صنایع ویژه ای همچون نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه اتمی و … کاربرد داشته و وظیفه حفاظت و پیشگیری از تخریب و آسیب های جدی به تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در زمان بروز نقص فنی را برعهده دارد. این عملکرد همچنین باعث کاهش چشمگیر هزینه تعمیرات تجهیزات و ماشین آلات خاص و ویژه در شرایط نقص فنی خواهد بود. بر این اساس جزء جزء قطعات تشکیل دهنده سیستم های اندازه گیری مجاورتی (Proximity Measuring System) باید از اصالت و کیفیت بالایی برخوردار بوده و در هر مرحله به روز و بدون عیب باشند.
شرکت آریا موج ، کلیه قطعات تشکیل دهنده سیستم اندازه گیری مجاورتی (Proximity Measuring System) نظیر انواع سنسورهای مجاورتی (Proximity Sensors) ، کابل های ارتباطی ویژه به همراه مبدل سیگنال یا فرم دهنده سیگنال (Transducer or Signal Conditioner) را با در نظر گرفتن کیفیت و اصالت کالا از معتبرترین شرکت های سازنده جهان تامین و با بهترین شرایط فروش به مصرف کننده نهایی تحویل می دهد.